Personalizowane prezenty na święta

Najpiękniejsze personalizowane prezenty na święta od firmy Framily oferują magię zamkniętą na 28 stronach i w 24 małych drzwiczkach. Nasze książki adwentowe oferują wiele możliwości personalizacji, w tym wybranie ulubionych postaci oraz uczynienie z dziecka głównego bohatera. To wszystko sprawi, że okres Bożego Narodzenia będzie jeszcze bardziej wyjątkowy, a dziecko będzie nim jeszcze bardziej zachwycone. Stwórz swoje własne, personalizowane prezenty na święta już teraz!

Nasze najpiękniejsze świąteczne historie

Disney Kraina Lodu 2 i ty

Psi patrol i ty

Peppa Pig i ty

Odkryj nasze świąteczne bestsellery

Najpiękniejsze prezenty na święta

Czas Bożego Narodzenia to najpiękniejszy okres w roku. Chodzi w nim o rodzinę, wdzięczność i wspólne chwile spędzone razem na przytulaniu i czytaniu ulubionych bajek. Personalizowane prezenty na święta firmy Framily dodadzą magii temu uwielbianemu przez wszystkich okresowi pełnemu blasku i miłości. Dodatkowo personalizowane książki pozwolą maluchom stać się częścią ich ulubionych świątecznych opowieści, a także dadzą im możliwość spotkania Świętego Mikołaja, zaprzęgu reniferów i zobaczenia pierwszej gwiazdki na stronach książki.

 

Nasze personalizowane prezenty w postaci książki dla dziewczynek, książki dla chłopców i kalendarza adwentowego sprawiają, że czas przedświąteczny staje się jeszcze bardziej wyjątkowy i wyczekiwany. Czekanie na otworzenie kolejnej niespodzianki każdego dnia poprzedzającego Boże Narodzenie przyniesie dziecku mnóstwo zabawy i niesamowitą radość. 

 

Prezent zapakowany jest w piękne świąteczne pudełko, do którego dołączona jest pięknie ilustrowana pocztówka. To idealny zestaw prezentowy na Boże Narodzenie, który z pewnością zachwyci niejedno dziecko. Z pewnością zobaczysz podekscytowanie na twarzy swojego dziecka podczas otwierania tego podarunku.

 

Stwórz teraz swoje spersonalizowane niespodzianki świąteczne i obdarz dziecko radością towarzyszącą czytaniu historii zawartym na 28 stronach.