Bo wierzymy w marzenia

Dla nas dzieci są wyjątkowe, niepoprawne i właśnie dlatego wspaniałe takie, jakie są. W świecie, w którym już od najmłodszych lat jesteśmy skonfrontowani z oczekiwaniami i regułami, powinniśmy wykazywać się realizmem i rozsądkiem, dzieci tracą swoją największą siłę: zdolność do marzycielskiego myślenia. Ich bezgraniczną wiarę, że WSZYSTKO jest możliwe.

 

Nasza Rodzina Framily wierzy z całego serca w moc marzeń. Chcemy podarować dzieciom ufność, że mogą stworzyć swój własny świat, taki, jaki im się podoba. Gdyż wiara w siebie, optymizm i dziecięca wyobraźnia pomagają zbudować silne osobowości z małych ludzieńków.

 

W naszych nadzwyczajnych, spersonalizowanych książkach każde dziecko może wykazać się swoją znakomitością, indywidualnością i kreatywnością. Nasze przygody z Framily są przepustką do świata, w którym dzieci mogą być po prostu dziećmi. Gdzie mogą wcielić się w rolę każdego i przeżyć wszystko na własnej skórze. Wierzymy w siłę marzeń. Bo od nich wszystko się zaczyna.

 

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem miłośników książek z Hamburga. Wielu z nas pracowało przez długi czas w renomowanym wydawnictwie książek dla dzieci Friedrich Oetinger, w innych wydawnictwach i w branży księgarskiej. Niektórzy z nas sami mają dzieci i na co dzień w domu doświadczają, jak ważne i cenne jest, aby dzieci dorastały z książkami. Jak wiele radości daje wspólne czytanie i jak czarodziejska jest dziecięca wyobraźnia. Pewnego dnia przyszedł nam do głowy pewien pomysł, który już nas nie opuścił: „A gdyby tak stworzyć książkę, w których dziecko może wcielić się w bohatera swojej opowieści? Książkę, w której główny bohater ma jego twarz?” I tak właśnie narodził się nasz koncept stworzenia czegoś wyjątkowego, a zatem spersonalizowanych książek dla dzieci.

 

Zgodnie z mottem Pippi Pończoszanki "Nigdy wcześniej tego nie robiliśmy – więc musi się udać", postanowiliśmy zrealizować nasz projekt. Od tego czasu z pasją tworzymy książki, w których to czytelnik odgrywa główną rolę. Historia Framily pokazuje, że marzenia mogą się spełnić i dlatego wciąż kierujemy się tym wspaniałym uczuciem podczas dalszego rozwoju naszych spersonalizowanych produktów.

 

Zaczęliśmy od jednej książki, obecnie oferujemy ponad 50 różnych opowieści w dziewięciu krajach. Nasz sekret: w każdą z naszych książek wkładamy serce i duszę. Każda książka jest wyjątkowa i zilustrowana z dużą dbałością o szczegóły. Tylko u nas można przeżyć przygody razem z Psim Patrolem lub pójść do przedszkola razem ze Świnką Peppą. Dla nas każde dziecko jest bohaterem, o którym opowiadamy historię. Pozwólcie nam wspólnymi siłami podarować naszym dzieciom to niebywale wartościowe przekonanie, że naprawdę WSZYSTKO jest możliwe.

 

Wierzymy w siłę marzeń. Bo od nich wszystko się zaczyna.

Podaruj marzenia - tak to działa:

Wybierz interesującą Cię opowieść z różnych światów tematycznych. Następnie zaprojektuj ją łatwo, szybko i nad wyraz indywidualnie dzięki konfiguratorowi Framily. Twoje własne zdjęcia i Twoja osobista dedykacja uczynią Twoją książkę Framily i inne nasze produkty ponadczasowym prezentem – dla wyjątkowej osoby. Teraz na pewno marzenie się spełni!