Sprezentuj niepowtarzalną książkę Disneya

Filmy Walta Disneya, dzięki silnym emocjom, piosenkom i dowcipności, wciąż sprawiają, że serca dzieci na całym świecie biją szybciej. Posiadamy spersonalizowane książki Disneya do najpopularniejszych filmów, takich jak: Mała Syrenka Ariel, Król Lew, Królowa Lodu I i II oraz Auta. Absolutnie nieoczekiwane i naprawdę magiczne prezenty, które gwarantują wyjątkowe wrażenia z lektury!

Mała Syrenka Ariel i Ty

Doskonały prezent dla wszystkich fanów podwodnego świata! Wszyscy kochamy rudowłosą Małą Syrenkę Ariel oraz jej wesołych, podwodnych przyjaciół. Dzięki tej książeczce możesz przeżyć własną przygodę razem z disneyowską Ariel, a także poznać wartość prawdziwej miłości i przyjaźni. Książeczkę o Ariel czyta się łatwo i przyjemnie, wystarczy tylko kilka drobnych kroków, aby dopasować ją do siebie. Podaj swoje imię, opisz swój wygląd, zdradź kilka drobnych szczegółów - i Twoja własna opowieść o Małej Syrence Ariel będzie w mgnieniu oka gotowa!

Król Lew i Ty

Wreszcie przyszedł czas na klasykę ze świata Disneya! Stwórz własną, osobistą książeczkę o Królu Lwie i zanurz się we wspaniałej, disneyowskiej opowieści. Wspólnie z Simbą wyrusz na pełną przygód wyprawę i zaprzyjaźnij się z Pumbą oraz Timonem. Książeczkę o Królu Lwie czyta się łatwo i przyjemnie, wystarczy tylko kilka drobnych kroków, żeby dopasować ją do siebie. Podaj imię, wygląd oraz kilka drobnych szczegółów, a powstanie Twoja osobista historia, w której występują postaci z „Króla Lwa”.

Disney Kraina Lodu 1

Uwielbiasz historię o Krainie Lodu Disneya? Tutaj możesz ją przeżyć – po prostu pomyśl o Arendelle i przenieś się do świata wielkiej mroźnej przygody, do opowieści o bezinteresownej miłości Twoich ulubionych bohaterek, Anny i Elsy.

Disney Kraina Lodu 2

Rozpoczyna się druga wielka przygoda Anny i Elsy oraz ich przyjaciół: Kristoffa, Svena i Olafa! Razem poznacie leśne duchy żywiołów. Współczujesz Annie, która nie chce stracić Elsy po raz drugi. Razem z Anną i Elsą boisz się o lud z Arendelle i budzisz się ze swojego snu dopiero wtedy, gdy zostaje ujawniona tajemnica mocy Elsy.

Auta i Ty

Dostajesz w prezencie nową wyścigówkę, w takim samym kolorze, co Twój ulubiony samochód z filmu „Auta”! Kiedy się nią bawisz, wyobrażasz sobie wyścig z Zygzakiem McQueenem. Razem z nim przeżywasz pierwszą, wielką samochodową przygodę, podczas której Zygzak uczy się, grać fair i nawiązuje bliskie przyjaźnie.

Twoje spersonalizowane disneyowskie przygody i przeżycia

Abyś w Twoich książkach Disneya i Disneya/Pixara odnalazł siebie i czuł się jak w raju, narysowaliśmy Cię w niezrównanym stylu postaci Disneya, dopasowanym do wybranego przez Ciebie filmu. Zdradź nam, proszę, jak masz na imię, jakiego koloru są Twoje włosy, oczy i odcień skóry oraz jaką fryzurę nosisz. Odegrasz główną rolę w swojej własnej bajce: będziesz z czułością ułożony do snu, ktoś ugotuje dla Ciebie Twój ulubiony posiłek albo dostaniesz w prezencie nowy samochód do zabawy. Pozwól się oczarować swoją własną historią i dołącz do naszego świata spersonalizowanych książek Disneya!