Twoja personalizowana książka na dobranoc zapewni Ci słodkie sny

Odpowiednia bajka dla dzieci do czytania na dobranoc pozwoli Ci zaznać chwili spokoju i ciszy. Powiedz dobranoc mamusi i tatusiowi, wtul się w poduszkę lub ulubioną zabawkę i przygotuj się do wejścia do świata snów. Zamknij oczy i znajdź się w niesamowitej krainie snów, którą pomoże Ci stworzyć Twoja własna spersonalizowana bajka na dobranoc!

Nasze książki na dobranoc z Twoim imieniem

Twoja personalizowana książka na dobranoc zapewni Ci słodkie sny

Dla wielu bajki dla dzieci do czytania to część wieczornego rytuału. Czy może być coś lepszego niż przewracanie stron ulubionej książki, oglądanie wyjątkowych obrazków i powolne zanurzanie się w krainę snów? Najlepszą rzeczą w naszych bajkach do czytania na dobranoc jest to, że to Ty jesteś ich głównym bohaterem!

 

Framily / personalizowana książka dla dziecka jest niesamowitym sposobem na stworzenie książki dla chłopca i książki dla dziewczynki, która dostosuje się do upodobań dziecka. Bajka do czytania na dobranoc pozwala dostosować wygląd postaci, nadać jej Twoje imię i stworzyć własną bajkę na dobranoc.

 

Po prostu wybierz swoją ulubioną książkę i zacznij tworzyć swoją własną historię. Możesz zaprojektować bajkę na dobranoc na komputerze, tablecie lub smartfonie za pomocą naszego konfiguratora. Stwórz unikalną książkę, którą wydrukujemy specjalnie dla Ciebie. Po zamówieniu nadejdzie kilka nocy spokojnego snu i niesamowitych przygód, po których będziesz mógł trzymać w rękach swoją imienną bajkę na dobranoc i czytać ją co wieczór. Słodkich snów!