Świąteczna dostawa

Terminowa dostawa przed świętami Bożego Narodzenia

 

Podobnie jak świąteczne elfy, ciężko pracujemy i dokładamy wszelkich starań, aby Twoja spersonalizowana książka dotarła do Ciebie punktualnie pod choinkę! Aby mieć pewność, że Twoja niespodzianka się uda, podsumowaliśmy wszystkie ważne terminy dotyczące składania zamówień oraz najczęściej zadawane pytania dotyczące wysyłki. 

 

Twój prezent punktualnie na święta

 

W przypadku dostawy poza granice Niemiec:

Zamówienie złożone do 08.12.2022 = gwarantowana dostawa przed Bożym Narodzeniem.

 

Ze względu na ogólny wzrost zamówień w okresie świątecznym, mogą wystąpić opóźnienia w wysyłce, na które niestety nie mamy wpływu. Mimo to, wszyscy dokładamy wszelkich starań, aby Twoja paczka dotarła do Ciebie tak szybko, jak to możliwe.

 

Najczęściej zadawane pytania dotyczące wysyłki

 

Jak długi jest czas dostawy? 

Nasze książki są naprawdę unikalne i wykonane według Twoich specyfikacji. Po złożeniu zamówienia, droga do domu zajmuje zwykle 5-7 dni roboczych na terenie Niemiec. Międzynarodowa wysyłka może potrwać nieco dłużej.

 

Jak tylko Twoje zamówienie zostanie wysłane, poinformujemy Cię o tym e-mailem i od tego momentu otrzymanie książki zajmie już tylko 1-2 dni robocze. Niestety, ze względu na gwiazdkowe szaleństwo, mogą wystąpić opóźnienia w wysyłce.

 

Czy po 08 grudnia mogę jeszcze liczyć na punktualną dostawę? 

Jeśli złożysz zamówienie po 08 grudnia, przy odrobinie szczęścia Twoje zamówienie zostanie jeszcze dostarczone na czas. Jednak nie leży to już w naszych rękach, lecz zależy przede wszystkim od szybkości wysyłki na poczcie.  

 

Czy można przyspieszyć dostawę? 

Niestety, obecnie nie posiadamy żadnych technicznych możliwości przyspieszenia realizacji poszczególnych zamówień. Nasz dział Obsługi Klienta może pomóc tylko w przypadku opóźnień, jednak nie może przyspieszyć realizacji zamówień.

 

Chcę dać książkę w prezencie. Czy mogę wysłać książkę bezpośrednio do osoby obdarowanej?

To żaden problem! Podczas finalizowania zamówienia możesz dowolnie wybrać adres dostawy. Do zamówienia nie dodajemy faktury (otrzymasz ją mailowo), ani nie drukujemy ceny na książce. Nasza wskazówka: od razu wybierz jedno z naszych ładnych opakowań prezentowych.

 

Moja książka jest opóźniona i niestety nadal nie dotarła. Co teraz?

Niektóre przesyłki mogą utknąć na poczcie dłużej niż planowano.

Niestety, nie mamy na to wpływu. Jeśli książka nie zostanie dostarczona w ciągu 10 dni roboczych od potwierdzenia jej wysłania, prosimy o niezwłoczny kontakt z naszym działem Obsługi Klienta Framily (service@framily.pl), abyśmy mogli szybko znaleźć rozwiązanie.

 

Jakie są koszty wysyłki?

W przypadku zamówień na www.framily.pl ryczałtowe koszt dostawy dla przesyłek standardowych na terenie Niemiec, Włoch, Francji, Polski, Norwegii, Szwecji i Danii,  Austrii i Szwajcarii 20 zł (wraz z ustaw. podatkiem VAT).

W przypadku dostawy jako paczka DHL ze śledzeniem koszt dostawy na terenie Niemiec, Austrii, Włoch, Francji, Szwajcarii, Polska, Norwegia, Szwecja i Dania 40 zł (wraz z ustaw. podatkiem VAT).

Wszystkie informacje na temat kosztów wysyłki znajdziesz tutaj.

 

Czy masz jeszcze jakieś pytania dotyczące naszych spersonalizowanych prezentów?

Zapoznaj się z naszymi najczęściej zadawanymi pytaniami.